Zbieramy zdjęcia do kalendarza na rok 2018!

Zbieramy zdjęcia do kalendarza na rok 2018!

Masz jakieś fajne zdjęcie z rajdu i koniecznie chcesz się nim podzielić z wszystkimi uczestnikami? Teraz masz szansę! Aktualnie jesteśmy w trakcie projektowania kalendarza na rok 2018 i każde zdjęcie wysłane na adres ustka4x4@gmail.com ma szansę się w nim znaleźć.

Zdjęć, które mają się znaleźć w kalendarzu prosimy nie umieszczać na naszym fanpage’u, ponieważ facebook domyślnie zmniejsza je i mogą być za małe żeby wykorzystać je w kalendarzu, ale jeśli koniecznie chcecie je tam umieścić to nie bronimy.

Tematyka jest dowolna, ale jest jeden warunek, zdjęcia muszą być twoją własnością, a w mailu ze zdjęciami musi się znaleźć dopisek:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich fotografii do celów stworzenia kalendarza na rok 2018 oraz na umieszczenie na stronach internetowych www.ustka4x4offroad.pl oraz stronie facebook. Powyższa zgoda nie jest równoznaczna ze zbyciem praw autorskich, ani praw osób trzecich i odnosi się tylko do korzystania z udostępnionych fotografii do celów niekomercyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że wszystkie przekazane fotografie są moją własnością i nie naruszają praw osób trzecich, ani nie są obciążone żadnymi roszczeniami.
Załączone fotografie udostępniam nieodpłatnie.”.

Zdjęcia bez powyższego tekstu nie zostaną umieszczone w kalendarzu.

Pozdrawiamy i czekamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: