Wracamy z Grand Lubicz Challenge z Dragon Winch 2020

Wracamy z Grand Lubicz Challenge z Dragon Winch 2020

Minęły już trzy miesiące od zapowiedzi pierwszego tegorocznego Grand Lubicz Challenge z Dragon Winch i wreszcie przyszedł czas na ponowną zapowiedź tego wydarzenia! Zmieniliśmy jego termin na 13 czerwca 2020 (sobota) i wprowadziliśmy kilka zmian w celu zwiększenia bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Wszystko wyjaśniamy w tym wpisie.

Nowe miejsce, termin i podział klas na godziny

Dla zwiększenia bezpieczeństwa waszego jak i naszego postanowiliśmy:

  • przenieść bazę pierwszej przeprawy poza tereny miejskie. Dokładne miejsce zostanie podane na kilka dni przed GLC, a w tej chwili zapewniamy, że będą to okolice miasta Ustka.
  • ognisko i wspólny posiłek zastępujemy lunchboxami wydawanymi na starcie
  • odwołać grupowe ogłoszenie wyników i ogłosić je przez internet na naszej stronie www i fanpage
  • losowanie nagród dodatkowych wykonać przez internet (nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą polską, paczkomatem lub kurierem)

Podsumowując, po zdaniu karty każdy wraca do domu/hotelu, a o ilości zdobytych punktów, nagrodach i objętym miejscu dowiaduje się przez internet.

W celu ograniczenia liczby uczestników przebywających w jednym miejscu, wprowadziliśmy podział godzinowy w klasach, który prezentuje się następująco:

  • Extreme i Quad: 6:00 – 7:00
  • Wyczyn: 7:00 – 8:00
  • Offroad: 8:00 – 9:00
  • Turystyk rodzinny: 9:00 – 10:00

Aktualne opisy klas znajdziesz <tutaj>

Prosimy o pojawianie się najwcześniej 10 minut przed startem swojej klasy. Pamiętajcie o tym, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc nie narażajcie siebie oraz innych załóg tworząc skupiska ludzi.

Zapisy internetowe i kontakt

Formularz zgłoszeniowy jak i dane kontaktowe znajdziesz pod tym adresem: https://ustka4x4offroad.pl/glc-zapisy-2020/

Bezpieczeństwo – dodatkowe informacje

Zachęcamy wszystkich uczestników do zakładania osłon na usta (maseczki/przyłbice) oraz ograniczenia kontaktu między załogami.

W trosce o nasze i wasze zdrowie w dniu przeprawy nie będzie prowadzona typowa rejestracja. Bezpośredni kontakt ograniczamy jedynie do przekazania pakietu startowego i umocowania oraz zdania karty.

Comments are closed.
%d bloggers like this: