Dziękujemy, że byliście z nami!

Dziękujemy, że byliście z nami!

Chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom, kibicom i partnerom, którzy brali udział w sezonie 2019 w Grand Lubicz Challenge z Dragon Winch. Dziękujemy wam za zaufanie, nieocenione wsparcie, zachowanie fair play i pozytywną energię.

Podziękowania dla partnerów

Ponownie dziękujemy naszym partnerom za ufundowanie tak wspaniałych nagród jak i za to, że część z was była z nami podczas rajdów (a nawet w nich uczestniczyła)!

Wyniki

Gratulujemy zwycięzcom wygranej w tegorocznym Grand Lubicz Challenge, a wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie 🙂

Klasyfikacja generalna

Wiemy, że spora część z was chce sprawdzić, na którym miejscu skończył w tym sezonie, więc oddajemy w wasze ręce klasyfikację generalną!

Finał

Wielu z was nie przyjeżdża dla nagród, a dla zabawy, atmosfery i/lub sprawdzenia swoich umiejętności. Wiemy, że też chcecie wiedzieć jak wypadacie na tle innych – wyniki z samego finału również są już dostępne!

Zapraszamy na sezon 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, do udziału w zmaganiach Grand Lubicz Challenge 2020! Daty wydarzeń zostaną udostępnione tak szybko jak to tylko możliwe. Żeby być na bierząco obserwuj nasz fanpage i stronę www.

Comments are closed.
%d bloggers like this: