II edycja GLC z Dragon Winch 2023 – „Festiwal Błota”

II edycja GLC z Dragon Winch 2023 – „Festiwal Błota”

Festiwal Błota odbędzie się 01.04.2023r. w województwie pomorskim. Więcej informacji oraz dokładne miejsce bazy podamy wkrótce, jednak możesz zapisać się już dziś. Ta edycja bierze udział w Pucharze GP Pomorza.
Link do zapisówhttps://ustka4x4offroad.pl/zapisy-glc-2023

Klasy w 2023 roku

  • Offroad – auta fabryczne, niepocięte, chłodnica w miejscu fabrycznym, dozwolona jedna wyciągarka elektryczna (montowana z przodu), dozwolone stalowe zderzaki i klatka bezpieczeństwa, opony w rozmiarze do 37″ (niedozwolony bieżnik typu jodła), niedozwolone mosty portalowe, maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony
  • Wyczyn fabryczny– auta fabryczne, niepocięte, chłodnica w miejscu fabrycznym, mosty w oryginale (fabryczne), brak wyciągarki, dozwolone stalowe zderzaki i klatka bezpieczeństwa, opony w rozmiarze do 37″ (niedozwolony bieżnik typu jodła), maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony
  • Wyczyn – (auta dowolnie zmodyfikowane, bez wyciągarek, opony w rozmiarze do 39″, maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony)
  • Extreme – (auta dowolnie zmodyfikowane, dowolna ilość wyciągarek (elektryk, mechanik, hydraulik), opony w rozmiarze do 39″, maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony )
  • Quad + ATV + UTV – (dozwolone wyciągarki elektryczne)
Comments are closed.
%d bloggers like this: