GLC Turystyk – Hella Camp 2024

GLC Turystyk – Hella Camp 2024

Gotowi na niezapomnianą przygodę? Przygód off-roadowych szukajcie w Jezierzanach w maju na przeprawie GLC Hella Camp! To nie tylko wyjątkowa okazja do sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą, ale także możliwość testowania nowoczesnego oświetlenia samochodowego marki Hella. Przygotujcie się na intensywne doświadczenia! Do zobaczenia na trasie!
Hella Camp jest przeprawą turystyczną i liczy się do klasyfikacji generalnej GLC Turystyk.

Plan przeprawy

Piątek (24.05)

Po zachodzie słońca około godziny 21:00 rozpoczęcie odcinka nocnego „HELLA BLACK MAGIC NOCĄ”. Odcinek taśmowany, podczas którego  będziecie mogli skorzystać z oświetlenia firmy Hella montowanego na aucie, aby poczuć różnicę w jakości, mocy i barwie oświetlenia.

Po pokonaniu odcinka – ognisko integracyjne

Sobota (25.05)

Wyjazd na trasę turystyczną z pieczątkami NFC, po powrocie na bazie będą czekały na Was dwa Odcinki Specjalne! Oczywiście jak to na GLC będzie czekało na Was pyszne jedzonko oraz coś słodkiego dla każdego Łasucha😋 (bez względu na wiek). Na wieczór zaplanowaliśmy miłą niespodziankę🙃

Niedziela (26.05)

Niedziela będzie spokojna, pijemy kawę, pakujemy się i żegnamy.

Zapisy

Lokalizacja: Jezierzany (woj. Zachodnipomorskie)

Data: 24-26 maja 2024

Cena: 400 zł* (dla każdego członka załogi przygotowaliśmy wyjątkowy, pamiątkowy kubek)

Termin płatności: 17.05.2024 (w przypadku płatności po 17.05 cena wzrasta o 100 zł i nie gwarantujemy pamiątkowego kubka)

* cena dotyczy jedno lub dwuosobowej załogi, opłata za każdą kolejną osobę wynosi 100 zł

UWAGA
W tej przeprawie zastosowane zostaną elektroniczne pieczątki. Dla zawodników oznacza to wymóg posiadania telefonu obsługującego technologię NFC oraz instalację aplikacji do zbierania pieczątek. Zobacz: https://zawody.k44.pl/#instrukcja

    *zgoda wymagana

    Comments are closed.
    %d bloggers like this: